HomeMEAN WELL ProductsDin Rail Power SuppliesDRDN20-24 20A 24VDC Din Rail Type Redundancy Module
DRDN20-24 - DRDN20-24 20A 24VDC Din Rail Type Redundancy Module
DRDN20-24 20A 24VDC din rail type redundancy module
Description
Additional information
Weight 0.30 kg
Function
1+1 Redundancy,1+N Redundancy
Inputs
12VDC